حضور زنان ایرانی در ورزشگاه ازادی ، تجربه ای ماندگار

تبریک به همه بانوان ایرانی علاقمند به فوتبال ، تبریک به این برد بزرگ ،

 خسته نباشید به بازیکنان غیور ایرانی

احسنت به شور و نشاط بانوان ایرانی .

ورود خانوم های ایرانی به ورزشگاه ازادی بعد از چهل سال…

چهل سال انتظار ، یک گام به پیش همراه با تجربه ای قشنگ و ماندگار.

وی افزود: خوشبختانه استادیوم خلوت بود و روز خوبی برای حضور زنان در ورزشگاه انتخاب کردند. مشخص بود که دیدار ایران و کامبوج تماشاگران مرد زیادی ندارد و هرچقدر تماشاگران کمتر باشند تنش‌ها نیز کاهش می‌یابد.

نایب رئیس زنان اسبق فدراسیون فوتبال عنوان کرد: امیدوارم سهیه حضور زنان در ورزشگاه‌ها بیشتر شود یعنی در هر ۲ طرف استادیوم جایگاه داشته باشند و بتوانند دربی‌ها را ببینند و رقابتی هم در میان تماشاچیان زن به‌وجود بیاید. از همان ابتدا به حضور زنان در ورزشگاه‌ها خوشبین بودم  و الان هم هستم. به تدریج زنان ما قوانین و مقررات تماشگران فوتبال در استادیوم‌ها را می‌آموزند و آن را رعایت خواهند کرد و بهتر از این هم می‌شوند.

وی یادآور شد: حضور زنان در دیدار ایران و کامبوج اتفاق ماندگار و خوبی بود، به جامعه ورزش و مسئولان که تلاش کردند تا این مهم اتفاق بیافتد، تبریک می‌گویم.

شجاعی در خصوص ادامه حضور زنان در مسابقات لیگ و دربی ادامه داد: از طرف ۱۰۰ هزار نفر قول می‌دهم که تنشی در مسابقات لیگ به‌وجود نیاید. مردان ما بهتر از این هستند که در حضور زنان فحاشی کنند. گرچه از مسائلی عصبانی می‌شوند و فریاد می‌زنند اما این موارد در میان تماشاگران عرف است  و اتفاق می‌افتد. مطمئن باشید که وقتی زنان در ورزشگاه حضور می‌یابند، مردان رعایت می‌کنند و جو استادیوم از نظر فرهنگی بهتر خواهد شد. زیرا مردان ایران با تعصب هستند و اتفاق خاصی نمی‌افتد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *