شما شکرگزار چی هستید

برای شما امسال چطور بود ؟ همه با این که امسال سال خوبی نبود هم نظر هستیم ولی هراتفاقی افتاده ، این باعث شده تا ما بتوانیم با مشکلات راحت تر کنار بیاییم و صبورتر باشیم. ما باید دراین شرایط با روحیه و ایمان قوی به هم دیگه کمک کنیم تا این دوران را پشت سر بگذاریم و همیشه برای سلامتی و داشته هایمان از خداوند شکرگزار باشیم.

 

هر سال 6 اذر روز شکرگزاری مردم در سراسر جهان  در این روز دور هم جمع میشوند برای سالی که گذشت شکرگزاری میکنند، ما هم در Dewmobile از شما کاربران که همیشه با زاپیا همراه بودید و با نظرات و پیشنهادات شما توانستیم به طور مداوم برنامه های خود را بهبود بخشیم و گزینه های اشتراک فایل را برای همه فراهم کنیم.

ما از همه ی شما متشکریم!

امسال با وجود این بیماری می خواهیم صمیمانه از پزشکان ، پرستاران و کادر درمانی که بار سنگینی بر دوش دارند تشکر کنیم. شما زندگی خود را در معرض خطر قرار می دهید تا جهانی سالم تر برای همه ایجاد کنید و هیچ کلمه ای برای توصیف میزان قدردانی ما برای فداکاری های شما وجود ندارد. ما فقط امیدواریم که با ایجاد فاصله اجتماعی ، استفاده از ماسک در جمع و رعایت کردن توصیه های وزارت بهداشت بتوانیم بار شما را کاهش دهیم.

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا

و هـر كـس نفسی را زنـده كـنـد گويا همه مردم را زنده كرده است

(سوره ی مائده آیه 32)

شما هم میتوانید یک دقیقه فکر کنید از چه چیزی شکرگزار هستید، به این فکر کنید که چگونه میتوانید تا دیر نشده لطف و محبت دیگران را جبران کنید . حتی اگر دوست داشتید میتوانید در کامنت زیر برای ما بنویسید از چی و چه کسانی شکرگزار هستید؟

4 thoughts on “شما شکرگزار چی هستید

  1. سلام من شکرگذار سلامتی و نعمتهایی هستم که خداوند در اختیارم گذاشته است.

    1. سلام مه شکر گذار خدایی هستم که هروز برای ما بهترین هدیه را میدهد که زنده گی است
      و بله موافقم امسال هیچ سال خوبی نبود نه از لحاظ امنیتی و نه از لحاظ طبی سال ایده امیدوارم بهترین سال عمر همه ما باشد انشالله

  2. سلام. من شکرگزار این هستم که یه خانواده‌ی خوب به من حقیر عطا کرده‌ای و همین و بس.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *