مروری بر زاپیا در سالی که گذشت

قبل از ورود به سال جدید ، بیایید لحظه ای به همه آنچه دراین سال گذشت فکر کنیم. این سال انطباق با “عادی” جدید و یادگیری راه های جدید برای برقراری ارتباط و اشتراک گذاری با یکدیگر بوده است. ما اینجا در Dewmobile در طول سال کار کرده‌ایم تا مطمئن شویم که محصولات ما همچنان به افراد در سراسر جهان کمک می‌کند تا فایل‌ها را به اشتراک بگذارند و با دیگران ارتباط برقرار کنند.

زاپیا

هر دو نسخه اندروید و iOS هر دو در سال 2021 تغییراتی را دریافت کردند که مدت ها منتظر آن بودیم. همه نمادها ظاهر جدیدی پیدا کردند و نماد در قسمت پایین برای دسترسی سریعتر به فایلها به روز شد و دیگر پیشرفت‌هایی که در زاپیا در سال 2021 انجام شد عبارتند از:

  • بهبود پشتیبانی اندروید

همراه با طراحی جدید، مهندسان ما کد زاپیا را به‌گونه‌ای ارتقا دادند که از مدل جدید فضای ذخیره‌سازی اندروید 11 و بالاتر پشتیبانی می‌کند. به این ترتیب کاربران اندروید 11 به بالا می توانند با خیال راحت فایلها را با زاپیا ارسال و دریافت کنند. آنها همچنین مطمئن شدند که کاربران اندروید 5 تا 11 می توانند همچنان از زاپیا لذت ببرند. کد Zapya Go نیز به همین روش ارتقا یافته است.

  • ارتقا اشتراک گذاری اندروید

با آخرین نسخه زاپیا برای iOS، اکنون می توانید دستگاه iOS خود را بدون خروج از برنامه به دستگاه اندرویدی متصل کنید. هنگامی که پاپ آپ “Zapya wants to join WIFI Network…” ظاهر شد، کافی است روی “پیوستن” کلیک کنید. میبینید چقدر آسان است؟

  • راهنمای کاربر در چندین زبان

اکنون می توانید به دستورالعمل های گام به گام در مورد نحوه استفاده از روش های اشتراک گذاری چندگانه موجود به زبان دلخواه خود در زاپیا دسترسی داشته باشید. تیم ما همچنین با استفاده از آخرین نسخه برنامه، آموزش های ویدیویی درست کردند. شما می توانید ویدیوها را در کانال رسمی  زاپیا درYouTube  تماشا کنید.

Zapya Transfer

2021 سال بزرگی برای Zapya Transfer بود. مجموعه ای از ویژگی های جدید به پلت فرم اشتراک گذاری فایل آنلاین اضافه شد تا به گسترش قابلیت های اشتراک گذاری فایل کاربران در سراسر جهان کمک کند. ویژگی های جدید اضافه شده به Zapya Transfer در سال 2021 عبارتند از:

  • چند زبان

با به‌ روزرسانی ماه مارس Zapya Transfer، شما می‌توانید اولویت زبان خود را انتخاب کنید. زبان فعلی انتخاب شده در Zapya  Transfer عبارتند از : 中文، انگلیسی، မြန်မာစာ، Español، русский язык، हिन्दी،  ภาษาไทย، فارسی، عربی.

  • Zapya Transfer Pro

اضافه شدن نسخه پولی Zapya Transfer به کاربران این امکان را می دهد که کنترل بیشتری بر حریم خصوصی خود داشته باشند. کاربران Zapya Transfer Pro می‌توانند از فایل‌ها با رمز عبور محافظت کنند و تعیین کنند که یک فایل چند بار دانلود شود و مدت زمان موجود بودن فایل‌ها را تعیین کنند. از دیگر مزیت‌های کاربر Zapya Transfer Pro این است که می‌توانید تا 10 گیگابایت فایل ارسال کنید، فایل‌ها/پوشه‌ها را ارسال و دریافت کنید، و دسترسی نامحدودی به ویژگی تبدیل فایل آنلاین داشته باشید.

  • تبدیل فایل آنلاین

Zapya Transfer  قابلیت‌های اشتراک‌گذاری فایل کاربران را گسترش داد تا شامل تبدیل فایل آنلاین در پاییز 2021 شود. ویژگی تبدیل فایل آنلاین به شما امکان می‌دهد: فایل‌ها را رمزگذاری کنید، صدا را رونویسی کنید، صدا را استخراج کنید، صدا را حذف کنید، فایل‌ها را فشرده کنید، فایل‌های GIF ایجاد کنید، و اندازه عکس‌ها را تغییر دهید. کاربران اکانت رایگان Zapya Transfer می توانند 4 بار در ماه از این ویژگی استفاده کنند در حالی که کاربران Zapya Transfer Pro دسترسی نامحدودی به این ویژگی دارند.

MyDearest

در طول سال 2021، MyDearest  به کمک کردن به خانواده‌ها ادامه داد تا انها از عزیزان خود مراقبت و چک ‌کنند. برخی از ویژگی های قابل توجه اضافه شده در طول سال 2021 به MyDearest عبارتند از:

  • کنترل پیشرفته فرزندان

همه ویژگی‌های MyDearest امسال ارتقا یافتند تا به زندگی والدین شاغل کمک کند تا کمی استرس کمتری داشته باشند. هنگامی که با فرزندتان در MyDearest  متصل میشوید ، می‌توانید با زیر نظر گرفتن انها موقع استفاده از برنامه، به او در طرز استفاده سالم و درست از تلفن کمک کنید و بتوانید از طریق اشتراک‌گذاری صفحه‌نمایش، پشتیبانی از راه دور اموزش دهید. همچنین می‌توانید اگر دیدید که از تلفن خود استفاده می‌کنند در حالی که قرار نیست. از راه دور صفحه گوشی آن‌ها را قفل کنید.

  • افزودن بستگان مسن

کاربران MyDearest اکنون این گزینه را دارند که بستگان مسن را به عنوان عزیزترین خود اضافه کنند. این به اعضای خانواده امکان می‌دهد موقعیت والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ سالخورده خود را پیگیری کنند، از طریق این ویژگی اشتراک‌گذاری صفحه از راه دور، پشتیبانی فنی از راه دور ارائه دهند، رویدادهای آینده را در تقویم گروهی پیگیری کنند، در یک چت گروهی امن چت کنند و موارد دیگر!

  • بهبود پشتیبانی از راه دور

ویژگی پشتیبانی از راه دور در MyDearest به‌روزرسانی شده است تا بتوانید صدا و چت را در حین اشتراک‌گذاری صفحه خود یا مشاهده صفحه شخص دیگری به اشتراک بگذارید.

تشکر از کاربران زاپیا

 آخر از همه اما نه بی اهمیت ، می‌خواهیم از حمایت همیشگی شما تشکر کنیم. به لطف پیشنهادات و بازخوردهای شما، ما به طور مستمر توانسته ایم همه برنامه های زاپیا را بهبود بخشیم تا اشتراک گذاری فایل برای همه در دسترس باشد. ما مشتاقانه منتظر حمایت شما در سال 2022 هستیم!

پیشاپیش سال نو میلادی مبارک!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *