توضیحات مجوزهای زاپیا

حریم شخصی شما خیلی مهم است و آنچه تصمیم دارید با دیگران به اشتراک بگذارید کاملاً به خود شما بستگی دارد. شما خودتان اجازه میدهید چه مجوزهایی در دسترس برنامه باشه. ما این مقاله را برای کمک به شما در درک اینکه چرا هنگام استفاده از زاپیا به برخی از مجوزها نیاز است، درست کرده ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر به مطالعه ادامه دهید.

ما برای درخواست مجوز از شما کانالهای مناسبی را طی کرده ایم و از طرف Google Play و Apple مجاز به استفاده از آنها در Zapya شده ایم. اگر مجوز آنها را نداشتیم ، Zapya در این برنامه ها در دسترس نخواهد بود. با مراجعه به موارد زیر می توانید در مورد فرآیندی که طی کردیم بیشتر بدانید:

https://support.google.com/googleplay/android-developer/answer/9214102?hl=en

https://developer.apple.com/documentation/uikit/protecting_the_user_s_privacy/requesting_access_to_protected_resources

اشتراک گذاری فایل کار اصلی Zapya است. تمام مجوزهایی که درخواست می کنیم مستقیماً به این قابلیت اصلی و سایر ویژگی های موجود در Zapya مربوط می شوند. در زیر مجوزها، درخواست های Zapya به ترتیب حروف الفبا همراه با توضیحاتی در مورد نیاز هر یک از آنها ذکر شده است.

بلوتوث

این مجوز برای انجام هرگونه ارتباط مرتبط با بلوتوث مانند ایجاد اتصال و انتقال داده ضروری است. هنگامی که یک برنامه Android از ویژگی های مربوط به بلوتوث استفاده می کند، لازم است اجازه دسترسی به مکان دقیق دستگاه را درخواست کنید. بلوتوث برای اسکن سایر دستگاه های بلوتوث از مکان دقیق استفاده می کند و به سایر دستگاه های بلوتوث اجازه می دهد دستگاه شما را تشخیص دهند. Google OS و iOS ما را ملزم به درج این مجوز در Zapya کرده است تا شما بتوانید دستگاههای اطراف را پیدا کنید.

سیستم تماس

اجازه ورود به سیستم تماس به شما امکان می دهد سابقه تماس تلفنی خود را در چندین دستگاه همگام سازی کنید. ما از Google Play مجوز داریم این ویژگی را در Zapya قرار دهیم تا کاربران بتوانند از ویژگی انتقال اطلاعات از گوشی قدیم به جدید ما استفاده کنند. فقط درصورتی که قصد استفاده از این ویژگی را دارید باید این مجوز را فعال کنید.

دوربین

Zapya درخواست دسترسی پیدا کردن به دوربین دستگاه شما را دارد تا بتوانید کدهای QR را اسکن کنید ، عکس بگیرید و فیلم ضبط کنید. اگر می خواهید فایلها را دریافت کرده و از طریق کیو ار کد به یک گروه بپیوندید ، Zapya نیاز به دسترسی به دوربین دستگاه شما را دارد همچنین اگر می خواهید برای تنظیم آواتار خود عکسی بگیرید یا در چت خصوصی ارسال کنید ، برنامه باید بتواند از دوربین دستگاه شما استفاده کند.

مخاطب

Zapya درخواست دسترسی به لیست مخاطبین دستگاه شما را دارد تا بتوانید اطلاعات تماس را با دیگران به اشتراک بگذارید. همچنین به Zapya این امکان را به شما می دهد تا هر مخاطبی که با شما به اشتراک گذاشته شده است را بر روی دستگاه خود ذخیره کنید. وقتی این مجوز را فعال کردید ، می توانید مخاطبین دستگاه خود را با استفاده از ویژگی همانندسازی تلفن به دستگاه دیگری منتقل کرده و یا همگام سازی کنید.

مجوز مکان

همه برنامه های اشتراک فایل به این اجازه نیاز دارند تا قبل از برقراری اتصال بتوانند اسکن بلوتوث و یا نقطه اتصال Wi-Fi را فعال کنند. به زبانی ساده تر، اجازه مکان لازم است تا دستگاه شما بتواند با دستگاه های دیگر ارتباط برقرار کند. درخواست اتصال ، دریافت اتصال ، برقراری اتصال و انتقال داده ها لازم است. اطلاعات مکان شما هرگز با شرکت به اشتراک گذاشته نمی شود.

حالت دستگاه

هدف از دستیابی به حالت تلفن دستگاه شما این است که Zapya می تواند شناسه  دستگاه را بازیابی کند و تشخیص دهد که آیا از داده تلفن همراه یا Wi-Fi استفاده می کنید. شناسه  دستگاه هنگامی استفاده می شود که می خواهید فایلها را به اشتراک بگذارید تا دستگاه خود را به عنوان یکی از دستگاه های درگیر در انتقال شناسایی کنید. بنابراین برنامه باید بداند که آیا از داده ها یا Wi-Fi استفاده می کنید تا مطابق با تنظیمات شما تنظیم شود.

عکسها

این اجازه به Zapya اجازه می دهد گالری عکس تلفن شما را باز کند و تصاویر را از آن اپلود کند. شما می توانید عکس ها را در Zapya برای تغییر اواتار عکس بارگذاری کنید ، برای بقیه در چت خصوصی ارسال کنید ، با دیگران به اشتراک بگذارید یا در اکانت خود پست کنید. برای کاربران آیفون ، شما این گزینه را دارید که وقتی به iOS 14 به روزرسانی می کنید اینکه Zapya به چه عکس هایی دسترسی داشته باشد را کنترل کنید. می توانید انتخاب کنید که آیا Zapya می تواند به گالری عکس کامل دسترسی پیدا کند یا فقط عکس هایی که انتخاب می کنید یا هیچ کدام.

پیامک

اجازه پیامک این امکان می دهد پیام های متنی خود را در چندین دستگاه همگام سازی کنید. ما از Google Play اجازه داریم این مجوز را در Zapya قرار دهیم تا کاربران بتوانند از ویژگی همانند سازی تلفن استفاده کنند. این ویژگی به شما امکان می دهد محتوای دستگاه قدیمی خود را به دستگاه جدید منتقل کنید. فقط درصورتی که قصد استفاده از ویژگی همانند سازی تلفن را دارید باید این مجوز را فعال کنید.

ذخیره سازی

Zapya درخواست دسترسی به فضای ذخیره سازی دستگاه شما را دارد تا بتواند همه فایلهای ذخیره شده در آن دستگاه را شناسایی کند تا شما بتوانید آنها را با دیگران به اشتراک بگذارید. این تصمیم شماست که بخواهید فایلها را با دیگران به اشتراک بگذارید یا نه. این مجوز همچنین به Zapya اجازه می دهد تا فایلهایی را که به شما منتقل شده اند بر روی دستگاه خود ذخیره کند. اگر این مجوز غیرفعال باشد ، دیگر نمی توانید از ویژگی های اصلی Zapya استفاده کنید.

اگر می خواهید بیشتر بدانید ، لطفاً شرایط و ضوابط (https://zapya.app/policy_en.html) و شرایط خدمات (https://zapya.app/v3/terms_of_service.html) ما را مطالعه کنید. لطفا در صورت داشتن هر گونه سوال یا نگرانی با ما ارتباط  برقرار کنید. می توانید از طریق feedback@dewmobile.net برای ما ایمیل ارسال کنید.

1 thought on “توضیحات مجوزهای زاپیا

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *